פרויקט לדוגמא

ניהול חוזים והתקשרויות בהקמת מפעל אינטל בקרית גת בהיקף של עשרות מיליוני דולרים, למידע נוסף בחר פורמט
להורדת תוכנה לקריאת קבצי pdf Doc   Pdf

  • כיצד להשיג נקודות יתרון כבר בשלבי ניסוח החוזה?
  • כיצד לוודא כי "אבני דרך" המוגדרות בחוזה אכן הולמות את המציאות בשטח?
  • כיצד להפחית מחלוקות ולצמצם חשיפה לאירועים בלתי צפויים?

מנהל חוזים והתקשרויות, או מנהל מכרזים, הינו תפקיד מפתח בשיטת הניהול האירופית. זהו הגורם המקשר בין מזמין העבודה לקבלן, ואשר אמון על תרגום השפה המשפטית של החוזה למונחים הנדסיים מפורטים ולהיפך, בשלבים שלפני החתימה ובמהלך העבודה.

מנהל חוזים – גורם מקצועי שעומד לצידך
כשמדובר בחוזים הכרוכים בסכומי כסף גדולים, לניהול החוזה יש משמעות מרחיקת לכת. בין אם אתה מזמין הפרויקט או הקבלן המבצע, מנהל חוזים/מנהל מכרזים העומד לצידך תורם לצמצום הסיכונים ולהשגת יתרונות עבורך לאורך כל הדרך:

בשלב המכרז:
מנהל החוזים מטפל בבדיקת החלק המסחרי, במטרה להשיג עבורך את המקסימום, בד-בבד עם בדיקת הפרקים הנוספים עם הגורמים המקצועיים הרלבנטיים.

בשלב ניהול המו"מ:
מנהל החוזים מייצג אותך על הצד הטוב ביותר, דואג להשגת התוצאה המיטבית עבורך ומוודא כי כל פרט במפרט הטכני ובשלבי העבודה יקבל את ביטויו בכלים המשפטיים.

במהלך ביצוע הפרויקט:
מנהל החוזים עוקב אחר ביצוע החוזה ברמה יומיומית, דואג לביצוע תקין בהתאם לחוזה או, במידת הצורך, להסכמה על חלופות ראויות שיכולות להשתלם לך יותר.

נסיוני כמנהל חוזים והתקשרויות מקנה לי יכולת להתמודד עם חוזים מורכבים, תוך איתור פוטנציאל לשינויים ויצירת נקודות יתרון שיגדילו את רווחיך ויצמצמו את הסיכונים לפגיעה ולהוצאות מיותרות.

cheap christian louboutin cheap nfl jerseys scarpe christian louboutin outlet cheap louboutin shoes cheap nhl jerseys cheap nhl hockey jerseys Christian Louboutin Discount christian louboutin outlet uk cheap nike nfl jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap moncler outlet cheap nhl jerseys china moncler outlet cheap nba jerseys from china